Відомо, що прем'єра стрічки була запланована на грудень 2021 року, але виробництво трьох сиквелів "Аватар" в Новій Зеландії довелось зупинити через коронавірус. Про це повідомляють у The Hollywood Reporter. За інформацією ЗМІ, ці зйомки повинні були бути останніми у виробничому графіку.

Цікаво Скасування гучних прем'єр та карантин: як коронавірус зруйнував плани Голлівуду

Виконавча група картини повинна була вилетіти 20 березня з Лос-Анджелеса в Нову Зеландію, але через закриття кордонів внаслідок поширення вірусу, вся команда 17 березня отримали електронні листи від продюсерів з проханням залишилась у США.

Ми відкладали це. У нас були плани приїхати до Нової Зеландії з групою людей і повернутися назад, але ми ухвалили рішення відкласти і продовжити роботу тут (Лос-Анджелесі, – LifeStyle 24) і приїхати туди трохи пізніше, ніж ми планували,
– заявив продюсер "Аватара" Джон Ландау.

Чоловік зауважив, що зйомки кінострічки повинні були завершитись до кінця 2020 року, щоб за весь наступний рік здійснити вдалий постпродакшен. Але тепер невідомо, чи встигне команда зробити все вчасно, оскільки графік відновлення виробництва переглядається "щодня, тому що так швидко все змінюється".

Відомо, що робота над чотирма сиквелами фентезі "Аватар" почалася ще у 2017 році і велася паралельно. Режисером фільмів став Джеймс Кемерон, який добряче відкладав прем'єри стрічок. Прем'єра першого фільму "Аватар 2" очікується 17 грудня 2021 року, а наступні сиквели – кожного наступного грудня з інтервалом у два роки (у 2023, 2025 і 2027 роках).

Про всі інші кінопрем'єри, які скасували або відклали, а також про зйомки, які зупинили – читайте тут в нашому матеріалі.