Цього разу оцінили фільм "Сторонній" на міжнародному кінофестивалі у Бразилії. Вітчизняна стрічка стала лауреатом премії у номінації "Найкраще художнє рішення". Про це оголосив режисер Дмитро Томашпольський, передає портал "Нове українське кіно".

Читайте також Серіал "Чорнобиль" нагородили телепремією BAFTA як найкращий мінісеріал

Окрім цього, автор фільму "Сторонній" вже заявив, що на досягнутому він не зупиниться. Хорор покажуть на кінофестивалях у Норвегії, Португалії та Німеччині, тому ця відзнака може бути не останньою у колекції Дмитра Томашпольського.

"Найближчим часом фільм візьме участь у наступних міжнародних кінофестивалях, які відібрали "Стороннього" у конкурсні програми. Вони відбудуться у Норвегії, Португалії та Німеччині. Чекаємо відповіді ще з декількох. Ми почали фестивальну кампанію восени минулого року. Восени 2020-го – закінчимо", – розповів Дмитро Томашпольський.

Що відомо про фільм "Сторонній"

У центрі сюжету фільму "Сторонній" – історія загадкового зникнення команди з синхронного плавання. Спортсмени пірнули під воду під час виступи і щезли. Водночас так само зникає і пацієнтка лікарні, яка приймала хвойну ванну. Як ці кардинально різні справи пов'язані – доведеться розслідувати інспектору Глуховській. Детектив відома тим, що не залишає нерозкриті справи, тому всі таємниці стануть явними.

Головні ролі у стрічці "Сторонній" зіграли гумористка "95 Кварталу" Анастасія Євтушенко та акторка Даша Трегубова. Прем'єра фільму запланована до кінця 2020 року. Автори хорору активно демонстрували його на міжнародних кінофестивалях в Японії, Канаді, США, Колумбії та Бразилії, де вже здобули 10 нагород.

Дивіться трейлер до фільму "Сторонній": відео