Фільм Damsel: цікаві деталі

За даними Deadline, режисером стрічки виступить Хуан Карлос Фреснадільйо. Саме він невдовзі розпочне зйомки з актрисою Міллі Боббі Браун та втілить на екран цікавий сюжет про принцесу.

Цікаво На фільм "Енола Холмс" подали до суду: юристи Netflix прокоментували ситуацію

Наразі розкрито і перші деталі фільму Damsel. Міллі Боббі Браун перевтілиться у принцесу Елоді. Вона впевнена, що виходить заміж за принца Генрі та вже на церемонії дівчина розуміє, що це лише частина підступного і жорстокого плану. Насправді її хочуть принести в жертву драконам, тому Елоді доведеться почати боротьбу за власне життя.

Сценарій до фільму написав Ден Мазо, найбільш відомий за "Гнівом титанів". Тому глядачі вже в очікуванні нового фентезі Netflix.

Які ролі принесли славу Міллі Боббі Браун

Британці Міллі Боббі Браун всього 16 років, а вона вже є однією з популярних актрис. Дівчина починала свою кар'єру з серіалу "Якось у країні чудес", де зіграла юну Алісу. З того часу минуло 7 років, а фільмографія Міллі Боббі Браун поповнилась успішними проєктами.

Саме ця британка постала в образі Одинадцятої в популярному проєкті "Дуже дивні дива". Та найбільшу славу їй принесла головна роль в детективній стрічці "Енола Холмс".

Після цього фільму Міллі Боббі Браун вже отримала кілька пропозицій на зйомки. Окрім фентезі Damsel, вона постане у стрічці The Girls I've Been ("Дівчата, якими я була").