Хоча фіалка відноситься до невибагливих кімнатних рослин, з нею все одно можуть виникати деякі труднощі. Зокрема, інколи квітка перестає цвісти. У чому причина та як виправити ситуацію, знає 24 Канал.

Теж цікаво 7 простих порад по догляду за драценою вдома: не нехтуйте ними

Чому не цвіте фіалка

  • Однією з головних причин є недостатня кількість світла. Фіалку варто переставити в інше місце, якщо побачите, що листочки почали тягнутися вверх. Рослина повинна отримувати світло протягом 12 годин.
  • Фіалку варто підгодовувати кожного тижня. Важливо використовувати спеціальні добрива, які підходять цій рослині. Крім того, варто слідкувати за тим, щоб не внести занадто багато підживи.
  • Фіалку слід регулярно поливати. Воду потрібно додавати під корінь, вона не повинна потрапляти на листя. Важливо зауважити, що цвітінню перешкоджає жорстка та холодна вода.
  • Фіалку потрібно постійно пересаджувати. Найкраще рослині підійде горщик невеликого розміру.

Що допоможе фіалці розцвісти

Змусити рослину зацвісти можуть два розчини. Для першого вам знадобиться: 1 столова ложка деревної золи та 1 літр води. Розчин повинен настоятися протягом 3 годин. Далі його потрібно ретельно розмішати, щоб позбутися осаду. Таким засобом фіалку варто поливати приблизно 1 раз у 2 тижні. Другий розчин готується з 1 краплі йоду, який потрібно додати у місткість, наповнену 3 літрами води.