Олександр Еллерт дав відверте інтерв'ю виданню "Караван историй", у якому розповів про особисте життя, роботу, а також не оминув увагою дружбу зі своїм конкурентом на проєкті "Холостячка" Андрієм Рибаком.

Читайте також Повірив, що вона не грає: фаворит "Холостячки" Ксенії Мішиної зізнався, коли насправді закохався

Учасник "Холостячки" про участь в проєкті з другом

Олександр зізнався, що в реальному житті у нього не було любовних трикутників так, як це вийшло на проєкті "Холостячка".

Коли ти розумієш, що другові подобається якась дівчина, ти не борешся за неї. Немає жодного суперництва. Я з Андрієм вирішили піти на проєкт в один день, не зговорюючись,
– поділився чоловік.

Олександр розповів, що він обговорював "Холостячку" в офісі з колегами. Потім опублікував інстаграм-сторіс, позначив "СТБ", Мішину і поїхав до Рибака. Поділився з Андрієм, що хоче піти на проєкт, а він сказав, що якраз на студії говорив зі своїми радіоведучими, що також збирається йти.

У нас не було часу, щоб визначитися, хто піде – я чи він. Ми обидвоє так вирішили,
– розповів Еллерт.

Олександр наголосив, що він не сприймає проєкт, як жарт. Для нього це чудова можливість познайомитися і скоротити дистанцію з Ксенією.

Олександр Еллерт про ревнощі на проєкті

Чоловік зізнався, що ревнощі є. Це боротьба за серце дівчини і важко холодно спостерігати за тим, як інші учасники проявляють до неї свою симпатію. Олександр каже, що почуття ревності у нього однакове до всіх чоловіків, зокрема, й до друга.

Я розумів умови і знав, куди я йду. Але в деякі моменти мені це, звісно, не приносило задоволення,
– зізнався Еллерт.