Бренд зізнається, що президент – це уособлення людини, для якої вони і створювали цю річ. Про це в інтерв'ю 24 Каналу розповіла засновниця Indposhiv Катерина Возіанова.

До теми Про що мріяв у полоні боєць "Азову" Ілля Самойленко: історія знайомства з Катериною Возіановою

Зеленський одягнув вишиванку з БТРами і танками

Ми зрозуміли, що вишиванка – наш національний одяг, який у війну повинен змінитися. Вишиванка повинна демонструвати, що таке війна всьому світові. Тому перша людина, про яку я подумала, – це був наш президент,
– зізнається Катерина Возіанова.

Згодом жінка зізнається, що навіть дякувала президенту, тому що декілька місяців бренд протримався виключно завдяки цій вишиванці, яку він одягнув.

"Реально у нас зараз дуже скрутні часи, дуже складно працювати. Ми постійно щось думаємо, креативимо. У співвідношенні – це 300% зусиль і 10% результату. І це нормально, бо у нас війна. А ця вишиванка реально нам дуже допомогла", – каже засновниця.


Володимир Зеленський у вишиванці від Indposhiv / Фото з Офісу Президента

Але на жаль, за словами Катерини, зараз, якщо хтось хоче таку вишиванку, то може знайти її будь-де. "У нас вже скопіювали її безліч разів. Не було ще жодного тижня, щоб мені не прислали фото з olx чи якогось інтернет-магазину з копією з цієї вишиванки”, – додала вона.

До слова, захисник Маріуполя Ілля Самойленко став обличчям кампейну "Такий один" від українського бренду Indposhiv. Компанія на своєму YouTube опублікувала ролик, у якому показала костюм, який пошила для героя України. Новий ролик пробирає до мурах – дивіться його тут.