Такий аутфіт зможе повторити кожна дівчина, адже він легкий та простий у стилізації. А ще він складається з речей, які знайдуться в гардеробі кожної дівчини.

Зверніть увагу Анна Різатдінова вразила фотосесією у відвертій сукні: розкішні фото

Образ Світлани Тарабарової

Співачка одягнула білі широкі штани, які поєднала зі светром з горловиною в чорно-білі смужки. Аутфіт знаменитість доповнила чорними босоніжками. Світлана обрала для себе светр оверсайз, тож верх заправила в штани. Волосся вона задля ефектності залишили заправленим в горловині светра. Очі артистка підкреслила за допомогою чорних стрілок.

Фото були зроблені у студії, тож, ймовірно, Світлана підібрала цей образ для фотосесії. Втім таку стилізацію можна сміливо повторювати вже навесні.

На нову фотосесію співачки вже відреагували її прихильники та написали багато приємних слів в коментарях.

  • "Красива така, фантастична бейба";
  • "Яка гарна";
  • "Неймовірна".

Як повторити образ

Для світлого образу вам знадобляться лише білі штани та светр у смужку, а для темного треба буде замінити look чорними штанами палаццо. Смугасті светри вже кілька сезонів не виходять з моди, тож можете сміливо їх застосовувати у своїх образах.

Замість теплого варіанту одягу, можете обрати тонший лонгслів або футболку, а босоніжки замінити кросівками. Варіантів є безліч, важливо лише підібрати те, що підійде саме вам.