Зустріч відбулася в Києві, в художній майстерні "Ательєнормально". Команда проєкту розповіла першій леді про роботи, які будуть представлені в українському павільйоні цього року у Венеції.

Читайте також Ельза Госк захопила мережу екстравагантними чоботами: розкішний look

На бієнале Україна представить проєкт, який називається "Плетіння сіток". Тема цьогорічного заходу – Foreigners Everywhere ("Іноземці скрізь").

Олена Зеленська зазначила, що українцям, розсіяним через російське вторгнення по світу, є що сказати із цього приводу, бо величезна кількість людей опинилися на новому місці, в різних обставинах і не за власним бажанням, але інтегрувалися, аби бути корисними своїй країні.

Образ Олени Зеленської

Перша леді обожнює штанні костюми, тож прийшла на зустріч в чорному жакеті та штанах. Під низ вона одягнула базову водолазку в тон до костюма. Олена Зеленська разом зі своєю стилісткою Наталі Каменською люблять підкреслювати образи цікавими деталями. Цього разу обійшлося без брошки, втім перша леді доповнила образ нагрудною хустинкою в жакеті.

Для неофіційної зустрічі Олена Зеленська обрала замість підборів зручне взуття – шкіряні чорні лофери на шнурівці. Волосся перша леді вклала у легкі хвильки, одягнула золотисті сережки, а на обличчі візажисти зробили її улюблений макіяж у світло-коричневих тонах.

Олена Зеленська в чорному костюмі
Олена Зеленська в чорному костюмі / Фото з інстаграму першої леді

Олена Зеленська в чорному костюмі
Олена Зеленська в чорному костюмі / Фото з інстаграму першої леді

Останні виходи Олени Зеленської в костюмах

  • На зустріч з дружиною Ріші Сунака перша леді України вдягнула коричневий костюм з чорною блузою.
  • З британськими міністрами Олена Зеленська зустрілася в елегантному образі, який складався з картатої сорочки та чорного костюма.
  • Майже місяць тому перша леді відвідала Тернопіль також в чорному костюмі, який поєднала з жовтою сорочкою.