19 травня наша незламна Україна святкує День вишиванки. Для українців національна сорочка – особлива річ. У ній – щирість народу і глибока історія, яку потрібно поширювати на весь світ. Цю ідею підтримує ведучий Нового каналу та громадський діяч Олександр Педан.

Читайте також Мей Маск в образі від українського бренду: історія плаття, яке через війну об’їхало пів світу

Я не прибічник того, що потрібно щодня ходити у вишиванці. Але вдягнути її на свято – дуже правильно! Вкотре показати всьому світу, що в нас є дуже глибокі давні традиції, починаючи з Київської Русі. А також це можливість ще раз продемонструвати загарбникам, що наша історія значно довша й цінніша для Європи, ніж їхнє князівство московське, яке з’явилося суттєво пізніше,
– зазначає Педан.

Олександр Педан закликає кожного цього дня одягнути вишиванку або одяг з українською символікою. Якщо маєте сорочку з особливим підтекстом, тим більше.

"Це дуже важливе свято. Особливо нині! Саме зараз усі розуміють, наскільки треба шанувати й поважати наші українські традиції. Цей день для нас, наче День незалежності. Суто наше особливе свято! Я, наприклад, цього року святкую у дуже визначній для мене вишиванці. Це сорочка, вишита моєю мамою", – ділиться деталями ведучий.

Олександр Педан опублікував кадр у білосніжній вишиванці на короткий рукав з блакитною вишивкою.


Олександр Педан у маминій вишиванці / Фото з прес-служби

У колекції телеведучого є чимало вишитих сорочок, серед яких найскладніша вишиванка білими нитками по білій тканині, а також з червоно-чорними нитками.


Олександр Педан у вишиванці / Фото з прес-служби


Олександр Педан у вишиванці / Фото з прес-служби


Олександр Педан у вишиванці / Фото з прес-служби

Цікаві статті на День вишиванки

Інтерв’ю з дизайнеркою вишиванок Юлією Магдич про любов до квітів у вишиванці, створення патріотичної колекції та роботу з зірками.

Від Мей Маск до королеви Летиції: 9 знаменитостей, які носять національний елемент гардероба – українські вишиванки.

Олена Зеленська вперше з’явилася на фото без Володимира Зеленського у вишиванці та попри вйну, щемливо привітала українців зі святом.

Бренд Etnodim розробив для Володимира Зеленського ексклюзивну вишиванку з тризубом.