Володимир Зеленський звернувся у відеоролику до українців у льняній вишиванці прямого крою кольору мілітарі. Ексклюзивно для 24 каналу, керуючий партнер бренду Etnodim Іван Корнійчук, розповів цікаві деталі створення вишиванки для президента України Володимира Зеленського.

Читайте також Дизайнерка вишиванок Віта Кін створила капсульну колекцію для Gucci: перші фото аксесуарів

Сорочку з дубовим орнаментом обрали для глави держави його стилісти. Поки що на сайті здійснити покупку цієї сорочки неможливо, втім незабаром українці зможуть придбати вишиванку "як у президента" за 3 200 гривень. Це нова колекція, яка ще не надійшла у продаж.

Вишиванка Володимира Зеленського оздоблена тризубом

Втім у вишиванці Президента України є одна особливість. Дизайнери бренду Etnodim створили цей виріб лише в одному екземплярі.

Спеціально для глави держави бренд Etnodim додав особливу деталь. Представлена вишиванка на сайті має лише орнамент дубового листя, а от вишиванка Володимира Зеленського оздоблена тризубом,
– розповідає Іван Корнійчук.

Дубове листя вишите гладдю на вишиванці символізує чоловічу мужність та силу, а також довголіття і терпіння. Іван Корнійчук каже, що сорочка "Велич" має таку назву неспроста.

"Президент України постійно говорить слова: "Величний народе, величної країни", саме тому назва цієї вишиванки асоціюється з українським народом", – каже керуючий партнер бренду.


Вишиванка Володимира Зеленського / Фото з інстаграму

Вишиванка у стилі мілітарі ідеально співпала щодо стилю Володимира Зеленського, який від початку війни в Україні носить кольори хакі у своїх образах.

Щодо відтінків, то Іван Корнійчук зазначає, що поки що невідомо, чи випускатиме бренд сорочку лише в оливковому кольорі. Ймовірно, у майбутньому, Etnodim додасть ще кілька кольорів.

Окрім вишиванки Володимира Зеленського, на сайті бренду є нові надходження, які також зовсім скоро можна буде придбати.

"Вони називаються "Велич", "Єдність" та "Сміливість". Дві останні назви – це жіночі вишиванки. Одна з них – це сорочка, інша – блуза. На них вишиті контури героїв-міст України, які найбільше постраждали від війни", – розповів Іван Корнійчук.


Льняна сорочка "Сміливість" / Фото з сайту бренду Etnodim