Протягом всесвітнього туру з фільмом "Барбі" Роббі одягала багато костюмів Chanel, а також кілька твідових суконь і спідниць. І хоча раніше акторку можна було побачити у виробах цього бренду значно частіше, вона і зараз не забуває про французький будинок моди.

До теми Сміливо й гаряче: Дакота Джонсон вийшла у світ в прозорій сітчастій сукні

Образ зірки

На ланч номінантів на Оскар у Беверлі-Гіллз Роббі обрала спідничний костюм-трійку з рожево-білого твіду. Вона одягла топ, який прикрила укороченим жакетом і мініспідницю з заниженою талією. Усі три деталі були прикрашені сріблястим візерунком з блискітками та обшиті рожево-білим плетеним шнуром.

Знаменитість доповнила вбрання аксесуаром із того ж матеріалу – маленькою, схожою на лялькову, сумочкою на верхній ручці з виразними золотими знаком Chanel на клапані. Що стосується взуття, то Марго взула туфлі, які виготовляли на замовлення Manolo Blahnik: кремові слінгбеки з чорним гострим носком.

Марго Роббі на Оскарі 2024

Зірка запровадила тренд на рожевий колір завдяки стрічці "Барбі", яка стала культовою влітку 2023. Роббі зіграла головну роль у стрічці, утім, кіноакадемія Оскара 2024 не відмітила її у жодній із номінацій.

Акторка висловила свою радість за фільм і своїх колег, які отримали одразу вісім номінацій. Серед них є і номінація на найкращого актора другого плану для Раяна Гослінга.

Найкращі виходи Марго Роббі

  • У сукні з легендарної колекції Вів'єн Вествуд, розшитій камінням Swarovski, акторка сяяла на премії Австралійської академії кіно і телебачення.
  • Для "Золотого глобуса" Марго Роббі відтворила вбрання Барбі 1977 року – одягнула яскраво-рожеву вечірню сукню.
  • А на церемонії Governors Awards знаменитість була у чорній сукні від Celine, яку прикрашали сріблясті вставки, та прикрасах 1950-х років.