Знимками, на яких разом з чоловіком і дітьми відвідує важливий для держави захід, королева Ранія поділилася в інстаграмі. Уся сімʼя, як завжди, мала надзвичайно вишуканий вигляд.

Дивіться також Ельза Госк показує з чим носити дублянку в лютому: бездоганний образ

Вбрання монархів

Її Величність сфотографували у сірому пальті міді. Вбрання має незвичні лацкани прямокутної форми, які застібаються навхрест. Під верхнім вбранням видніється трохи коротша за пальто чорна сукня. Помітною в образі деталлю є трендова зараз плетена сумочка зі срібним декором. До спокійного образу королева дібрала чорні туфлі-човники і великі сонцезахисні окуляри.

Волосся Ренія вклала звичними для себе локонами. Та помітно серед темного образу виділявся світлий ніжний манікюр. Він чудово поєднався з таким самим легким та ненавʼязливим макіяжем.

Король Абдалла II був у темно-синьому костюмі, білій сорочці та з блакитною краваткою.

Історія королівського шлюбу

Король Абдалла та королева Ранія одружилися 10 червня 1993 року. З принцом вона познайомилася на званому обіді в Аммані в січні 1993 року. На весіллі Ранія була у сукні від дизайнера Брюса Олдфілда, який створював вбрання для принцеси Діани та королеви Камілли. Їхній шлюб був грандіозною державною подією. Нещодавно до 30-ї річниці шлюбу Ранія показала чуттєві кадри з чоловіком.

Останні образи королеви Ранії

  • На урочистому заході до 77 річниці незалежності Йорданії Її Величність була у смарагдовій сукні-каптані від Taller Marmo з об'ємними рукавами та невеликим розрізом на грудях. Щоб підкреслити фігуру, Ранія доповнила вбрання масивним золотистим поясом з пряжкою.
  • Після коронації Чарльза III королева Ранія зачарувала образом у костюмі з градієнтом від Ermanno Scervino. До образу вона підібрала світлі туфлі-човники на підборах.
  • А на саму церемонію коронації вона прибула в елегантній сукні лимонного кольору, що підкреслювала фігуру та плечі. Образ доповнював капелюшок.