Нещодавно музичний виконавець та чоловік відомої стрітстайл-зірки та моделі Гейлі Бібер випустив музичний кліп на композицію "Honest".

Читайте також Режисерка фільму "Емма" Отем де Уайлд одягнула на Met Gala капелюх від українського бренду

Відеоролик був знятив взимку, тож співак довершував свої образи балаклавами від українського бренду Bevza. Чорна, біла та червона балаклави – стали головними акцентами в аутфіті виконавця.

Джастін довершив світло-бірюзовий пуховик синіми джинсами, чорними рукавицями, сонцезахисними окулярами з білою оправою та білосніжною балаклавою "Княгиня".

Чорна балаклава з цієї колекції доповнила інший образ, який складався з принтованих штанів та червоного лакованого пуховика.

Балаклави натхненні княгинею Ольгою

Балаклава з колекції Світлани Бевзи – найпопулярніша річ, адже цієї зими ці головні убори зайняли чільне місце у вішлістах модниць. Ключовим образом колекції Bevza осінь – зима 2021/22 стала княгиня Ольга – одна із найзнаковіших постатей для України. Ольга була першою жінкою правителькою в Київській Русі. Княгиню дуже поважали та любили, вона була хорошим стратегом і мала гострий розум. Саме нею засновниця бренду Bevza надихнулася на створення балаклави, яку носили київська княгиня.

"Цей образ настільки мене надихнув, тому що Ольга стала першою жінкою-правителькою ще в Х столітті, тоді жінки не правили країнами, в них у принципі не було прав, до прикладу, золоте століття правління королеви Єлизавети припало аж на ХVI століття. А Ольга була сильною лідеркою, її поважали далеко за межами Київської Русі, вона була мудрою і далекоглядною", – зазначала Світлана Бевза.

Знаменитості обирають балаклаву Bevza

Зірки українського шоу-бізнесу мають у своїх гардеробах білосніжну балаклаву від дизайнерки Світлани Бевзи. Телеведуча "Світського життя" Катерина Осадча та співачка Джамала красувалися в балаклавах взимку, а от мама мільярдера Ілона Маска їздила на відпочинок в гори не лише в аналогічній балаклаві від української марки, але й в пуховику від українського бренду Ienki Ienki.


Катерина Осадча в балаклаві від бренду Bevza / Фото з інстаграму