На fashion-подію зібралися всі відомі знаменитості. Зірки обирають образи за кілька місяців до Met Gala, аби на червоній доріжці вразити всіх своїм вибором.

Читайте також Надя Дорофєєва одягнула на благодійний концерт костюм від бренду Litkovskaya за 14 тисяч гривень

Фотографиня та режисерка фільму "Емма" Отем де Уайлд обрала для знаменитої події цікавий look, головною родзинкою якого став капелюх від українського бренду Ruslan Baginskiy.

Тема балу Met Gala – "Позолочений гламур"

Головна редакторка Vogue Анна Вінтур виріила зробити цьогорічною темою Met Gala "Позолочений гламур". Назва також походить з книги Чарльза Дадлі Ворнера та Марка Твена "Позолочене століття". В історії США – це період з 1856 року до 1918 року. Цей час називається "позолоченим", адже в ті роки швидко росла американська промисловість, тож економіка країни була дуже високою.

Зіркам варто було орієнтуватися на серіал "Позолочене століття", героїні якого одягють довгі сукні на короткий рукав з рукавицями, розкіні атласні вбрання, сумки з перлинами та бахромою та золотисті капелюхи.

В образ жінки з епохи "Позолоченого століття" чудово втілилася Отем де Уайлд режисерка Отем де Уайлд.

Режисерка фільму "Емма" в капелюсі Ruslan Baginskiy

Американська знаменитість вдало підійшла до створення образу для бал інституту костюма Met Gala. Вона приміряла персикову блузу з рюшами, доповнивши її персиковими штанами в тон. Зверху Отем де Уайлд одягнула золотисту накидку з рожевим бантом в блискітках.

Look знаменитості доповнювали кремові шкіряні рукавички, золотисті чоботи та бездоганний фетровий капелюх бежевого кольору.


Режисерка фільму "Емма" обрала капелюх від львівського дизайнера / Фото з інстаграм-сторіз

В інстаграм-сторіс режисерка подякувала дизайнеру за красивий капелюх, який доверить її образ на Met Gala. Також вона попросила підтримати Україну та навіть опублікувала патріотичний дроп Руслана Багінського, що складається з блакитної та жовтої бейсболки з вишитим національним прапором.


Режисерка фільму "Емма" обрала капелюх від львівського дизайнера / Фото з Getty Images