Блейк Лайвлі після своєї появи на Суперкубку повернулася в Нью-Йорк та завітала на Тиждень моди, пише Fashion 24. Знаменитість стала запрошеною гостею на показ нової колекції відомого дизайнера Майкла Корса.

Дивіться також Ірена Карпа потрапила у Львові в об'єктив streetstyle-фотографа: фото весняного образу

Образ Блейк Лайвлі

Акторка одягнула мініспідницю в принт жирафа та доповнила образ шкіряним плащем того ж принту. Варто зазначити, що коров’ячий чи жирафовий принт є доволі незвичними, тож таке вбрання в своїх образах використовують вкрай рідко.

До свого образу Блейк Лайвлі додала коричневу футболку, яку поєднала з чоботами на підборах та сумкою того ж кольору. Довершили аутфіт акторки великі сережки-кільця та кілька масивних перснів. Біляве волосся зірка розпустила та зробила легкі кучері.

Під час перегляду нової колекції Блейк Лайвлі сиділа в першому ряді поруч з головною редакторкою американського Vogue Анною Вінтур.

Новий вихід Блейк Лайвлі
Новий вихід Блейк Лайвлі / Фото Getty Images

Варто зазначити, що у 2024 році в тренді буде кілька принтів, з якими всі знайомі. Дизайнери залишають в моді гороховий принт, квітковий, картатий, смугастий та тваринний принт. Втім щодо останнього, то переважатиме леопардовий принт, який дизайнери додали всюди – від верхнього одягу до взуття та аксесуарів.

Останні виходи зірок