Аутфіт знаменитості був доволі весняним, втім не дивно, адже останні кілька днів у Львові спостерігається плюсова температура.

Дивіться також Які аксесуари носить Олена Зеленська: найкраща добірка від українських брендів

Образ Ірени Карпи

Ірена обрала для себе розслаблений та лаконічний образ, який складався зі світло-кавового светра з горловиною від бренду Elcashmere та широких кремових штанів. Зверху письменниця одягнула синій вкорочений тренч із золотистими ґудзиками та доповнила образ чорним шопером. Свій вихід письменниця довершила трендовими кросівками Adidas Samba.

Образ Ірени Карпи помітила львівська фотографиня, яка знімає стильні образи містян та гостей. Вже кілька років вона активно наповнює свій інстаграм цікавими образами, за якими стежать майже 100 тисяч прихильників.

Фотографиня streetstyle-образів зазначила в дописі, що спочатку їй сподобався французький стиль в образі, але потім зрозуміла, що в її об’єктив потрапила Ірена Карпа, яка вже багато років мешкає у Франції.

Що відомо про особисте життя Ірени Карпи

Письменниця у 2018 році втретє вийшла заміж за нащадка Віктора Гюго Луї Трюбуше. З майбутнім чоловіком Ірена познайомилася, коли переїхала з двома доньками в Париж, обійнявши посаду першого секретаря з питань культури посольства України у Франції.