Однак очікувати від Кім традиційного baby shower не довелося. Зірка запросила друзів (серед яких була і Періс Хілтон) у двір свого будинку, де організувала спа-вечір, на якому усі процедури були проведені з конопляною олією.

Читайте також: Це приємне божевілля, – Кім Кардашян поділилась думками щодо народження четвертої дитини

"Я ж казала, що це буде канабіс-вечірка. Марихуана була абсолютно в усьому!" – прокоментувала baby shower Кім.

Кардашян повідомила, що малюк з'явиться на світ через два тижні – всередині травня 2019 року. На вечірці знаменитість роздала гостям капці від бренду її чоловіка Каньє Веста Yeezy, на яких запрошені писали свої пропозиції стосовно імені майбутньої дитини.

Дивіться відео, як відбувалася вечірка Кім Кардашян:

Що відомо про майбутню дитину Кім Кардашян та Каньє Веста

Ще на початку січня 2019 року у ЗМІ з'явилась інформація, що Кім Кардашян та репер Каньє Вест вчетверте стануть батьками. Зіркова пара вирішила звернутись за допомогою до сурогатної мами. Таку практику вони вже мають, адже доньку Чикаго теж народжувала не Кім. За словами інсайдерів, це вимушений крок, адже лікарі не радять зірці самотужки народжувати через її проблеми зі здоров'ям.

Після консультації з медиками Кім та Каньє змінили агентство у пошуку сурогатної мами, щоб уникнути розголошення інформації. Проте надмірна обережність не допомогла подружжю втримати секрет: новина про четверту дитину з'явилась не у шоу "Сімейство Кардашян", як це планували, а завдяки інсайдерам.

Відомо, що пологи сурогатної матері заплановані на травень 2019 року. Інсайдери західних ЗМІ припускають, що це буде остання дитина сімейства Вест-Кардашян.