Як повідомляють інсайдери E! News, виношувати четверту дитину для подружжя буде не та сурогатна мати, яка народжувала їх донечку Чикаго. Все тому, що Ла'Рейна Гейнс нещодавно сама відвідувала пологовий будинок, адже в її сім'ї теж з'явилось немовля.

Читайте також: Кім Кардашян і Каньє Вест очікують на появу четвертої дитини – ЗМІ

Кім Кардашян та Каньє Вест змушені були звернутись за допомогою до іншої сурогатної матері. Окрім цього, пара змінила агентство у пошуку жінки, щоб уникнути розголошення інформації. Проте такі міри безпеки аж ніяк не допомогли знаменитостям у конфіденційності: новина про четверту дитину з'явилась не у шоу, як це планували Кім та Каньє, а завчасно через інсайдерів.

Наразі відомо, що сурогатна мати виношує для американського подружжя хлопчика. Немовля з'явиться на світ у травні 2019 року.

Зазначимо, Кім Кардашян та Каньє Вест раніше зізнавались, що хотіли б мати ще дітей. Знаменитість народила двох нащадків – доньку Норт та сина Сейнта, однак для появи третьої дитини, Чикаго, вона звернулася до сурогатної матері. Це був вимушений крок, адже вагітність могла нашкодити здоров'ю Кім Кардашян.