Про це повідомляють на The Huffington Post.

Як відомо, у франшизі "Фантастичні тварини" Депп грає темного чарівника Гріндевальда. На тлі скандалу з сексуальними домаганнями в Голлівуді участь Деппа в "Фантастичних звірях" знову опинилася в центрі уваги. Багато шанувальників виступили проти участі актора в продовженні фільму, прем'єра якого запланована 16 листопада 2018 року, через звинувачення у насильстві Джонні Деппом Ембер Хьорд, коли вони ще були одружені.

Читайте також: Скандал з Джонні Деппом триває: з’явилось відео його неадекватної поведінки з екс-дружиною

Прихильники навіть заявляли, що Джонні потрібно прибрати навіть після того, як Депп виплатив актрисі 7 мільйонів доларів за те, що вчиняв над нею насильство.

Авторка поттеріани Джоан Роулінг вирішила заступитись за актора. Письменниця заявила, що громадськість не має повної інформації про стосунки актора і його колишньої дружини, тому не може засуджувати, грунтуючись на плітках.

Режисери і я не тільки дотримуємося нашого оригінального кастингу, але і щиро раді, що Джонні грає головного героя в цьому кіно,
– нещодавно заявила Джоан у своєму блозі.

Однак на це свою відповідь вирішила опублікувати і Ембер Хьорд. У своєму Twitter вчора, 8 грудня, вона розмістила допис, де опублікувала повний текст її спільної заяви з Деппом, яка була випущена в день завершення їх розлучення. У ній йдеться про те, що пара прийшла до примирення і що їхніх відносинах ніколи не було ніякої фізичної або емоційної шкоди.

Вона також назвала неправильним використання цитат поза контекстом і закликала жінок залишатися сильними.