Про зараження коронавірусом Елен Дедженерес оголосила на особистій сторінці у твіттері. Про позитивний результат ПЛР-тесту телеведуча вирішила повідомити публічно, адже через хворобу зйомки популярного американського ток-шоу "Шоу Елен Дедженерес" доведеться поставити на паузу.

Читайте також Наталка Карпа захворіла на коронавірус і розповіла про симптоми

Зараз Елен Дедженерес перебуває на самоізоляції та попередила про COVID-19 всіх, з ким контактувала нещодавно. Жодних важких симптомів коронавірусу зірка наразі не відчуває, хвороба протікає в легкій формі.

Хочу повідомити, що у мене позитивний результат COVID-19. На щастя, зараз я почуваюся добре. Всі, хто був у тісному контакті зі мною, були повідомлені, і я дотримуюся всіх відповідних правил Центру з контролю і профілактики захворювань США. Побачимося з вами після свят, – написала Елен Дедженерес у твіттері.

Так, ведуча планує повернутися до зйомок "Шоу Елен Дедженерес" після різдвяних і новорічних свят. Тому на нові випуски глядачам варто чекати лише в січні 2021 року, адже наразі будь-яка робота над проєктом зупинена.

Варто додати, що "Шоу Елен Дедженерес" нещодавно опинилось в центрі скандалу, адже керівництво проєкту звинуватили у булінгу та створенні токсичного робочого середовища. Тому після розслідування студії WarnerMedia Елен Дедженерес довелось публічно вибачитися перед працівниками.