Коронавірусна інфекція щодня вражає десятки тисяч людей у різних куточках планети. Не оминає вона і знаменитостей. Серед українських зірок, які інфікувалися, опинилася Наталка Карпа. Про це вона розповіла на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також Злата Огнєвіч перехворіла коронавірусом: симптоми хвороби та лікування

Навколо неймовірна кількість інформації про COVID-19, статистика, друзі, які перехворіли та хворіють. І від цього лише голова обертом і лячно не лише за себе, а й за рідних, за тих, кого дуже любиш,
– написала виконавиця.

Наталка розповіла, що чоловік приїхав з відрядження і привіз нові парфуми. Спершу, вона подумала, що, напевно, її аромат, бо не відчуває. Потім впіймала себе на думці, що щось не те. Побігла на кухню нюхати каву і також не відчула її запаху. Не задумуючись, Наталка задала тест на коронавірус, який показав позитивний результат.

Лікування та симптоми хвороби у Наталки Карпи

Співачка розповіла, що самопочуття добре, єдиним симптомом є те, що не відчуває запахів. Смак не зник.

Та COVID-19 дуже підступний, тому Наталка обмежила усі контакти, перебуває на самоізоляції вдома. Вона часто вимірює температуру та слідкує за станом здоров'я. Так вже протягом двох тижнів. Наразі Карпа здала повторний ПЛР-тест та чекає на його результат.

Нехай наші випробування будуть легкими та безболісними!
– зазначила знаменитість.