32-річна Олена Шоптенко і 34-річний Дмитро Дікусар були однією з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу. Однак чотири роки тому танцюристи розірвали шлюб, а після розлучення зберегли дружні стосунки і продовжують працювати разом. В інтерв'ю для програми "Зірковий шлях" хореографиня розповіла, що з першим чоловіком встигла повінчатися.

До теми Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар пригадали своє весілля: Було дуже круто

З 2016 року Олена Шоптенко одружена з власником рекламного бізнесу Олексієм Івановим. Закохані не влаштовували пишного весілля, розписавшись у РАЦСі навіть без свідків за пів року після знайомства. Танцівниця щаслива в шлюбі, однак розвінчатися з Дмитром Дікусаром досі не встигла. Як пояснила зірка, зараз вони з колишнім чоловіком у процесі розірвання союзу перед Богом.

Ми до цього дуже серйозно поставились. Ми так хотіли, ми це зробили. Життя показало інше,
– поділилась Олена Шоптенко.


Весілля Олени Шоптенко і Дмитра Дікусара / Фото з відкритих джерел


Вінчання Олени Шоптенко і Дмитра Дікусара / Фото з відкритих джерел

Що відомо про шлюб Олени Шоптенко з Дмитром Дікусаром

Танцівники були знайомі задовго до початку роману. Стосунки в них зав'язались в Грузії, куди їх запросили ставити танцювальне шоу, і були дуже публічними. Пишне весілля пара зіграла на підніжжі гори Казбек в Грузії, запросивши на свято лише близьких друзів і батьків.

"Я не жалкую про це. Ми зробили дуже круте свято для себе і для своїх рідних", – наголошує Олена Шоптенко зараз. Шлюб подружжя розірвало 2016 року через власні амбіції та небажання рятувати стосунки.