Про це повідомляють в The Hollywood Reporter за підтвердження про смерть родини Мессік.

Ще у 1997 році, коли Вайнштейн згвалтував Роуз МакГоуен, Джилл Мессік представляла в громадськості інтереси актриси. Тоді вона і дізналась про вчинені домагання з боку продюсера і, займаючи керівну посаду у Miramax, сповістила про це своїх тодішніх колег.

Читайте також: Він погрожував мене вбити, – Сальма Хайєк розповіла моторошні деталі співпраці з Вайнштейном

Однак з розвитком секс-скандалу різка заява адвоката сім'ї Джилл Мессік розкритикувала Вайнштейна, його обвинувачку МакГоуен і представників засобів масової інформації за висвітлення руху #MeToo. Причину такої зміни позиції, за інформацією журналістів, важко пояснити.


Джилл Мессік (зліва) вчинила самогубство

Джилл стала жертвою нашої нової культури необмеженого обміну інформацією та готовності прийняти заяву як факт. Вона опосередковано потрапила під удар в цій страхітливій ​​історії. Бачити своє ім'я в заголовках знову і знову, будучи частиною спроби однієї людини привернути більше уваги до її особистої справи, а також відчайдушна спроба Гарві виправдати себе, були для неї руйнівними,
– йдеться в заяві адвоката.

Хто така Роуз МакГоуен?

Роуз МакГоуен – американська акторка та співачка, відома за роллю Пейдж Метьюс у серіалі "Всі жінки – відьми". Наприкінці 2017 року вона однією з перших розповіла про згвалтування та сексуальні домагання з боку відомого продюсера Гарві Вайнштена. За підтримки інших жінок, вона стала ініціатором руху #MeToo проти сексуальних домагань. Нещодавно вона анонсувала вихід нової книги "Brave" ("Смілива"), де розповіла про всі деталі її колишньої співпраці з продюсером.