Ще з 6 років Михайло Хома, відомий як Дзідзьо, почав співати в музичній школі. Він прагнув побудувати музичну кар'єру, тому з юного віку брав участь у різних пісенних конкурсах. На особистій сторінці в інстаграмі зірка опублікував архівне відео, зняте на фестивалі "Співограй" в Кривому Розі.

Читайте також Дзідзьо перехворів на коронавірус: як артист переніс хворобу

На сцені 16-річний Дзідзьо у класичному чорному костюмі та білій сорочці емоційно виконав конкурсну пісню, однак ролик опублікований з фоновою музикою, тому почути академічний вокал співака не вдалось. Однак вже тоді він почувався на сцені дуже впевнено. Талант і віра в себе допомогли юнаку вибороти гран-прі.

Сам не можу повірити, що це я. Це відео з фестивалю "Співограй", який відбувався у Кривому Розі, до речі, я тоді отримав гран-прі,
– похизувався Дзідзьо.

На відео відреагувала дружина співака Ярослава Хома, відома як SLAVIA. З коханою він познайомився в музичному училищі, тому вона добре пам'ятає його перші сміливі кроки на сцені. Як зізналась співачка, Дзідзьо був абсолютним лідером усіх пісенних конкурсів.

"Добре пам’ятаю цього хлопчину. Він збирав найвищі нагороди на фестивалях, не залишаючи нікому шансів! В мене теж не було жодних шансів не піддатися залицянню", – написала дружина Дзідзьо.