Британське видання Mirror повідомило про те, що американський актор Джордж Клуні та його дружина не були знайомі з прицом Гаррі та Меган Маркл. Незважаючи на це, пара запросила їх на своє весілля, що відбулось в травні 2018 року.

Варто знати Принц Гаррі не міг розслабитись на весіллі з Меган Маркл: цікаві подробиці церемонії весілля

Подружжя Джорджа та Амаль Клуні займали одне з головних місць на церемонії весілля принца Гаррі й Меган Маркл. Вони сиділи поруч з хрещеною матір'ю Гаррі та колишньою радницею принцеси Діани Керолін Бартоломью. За її словами, пари познайомились лише на церемонії весілля.

Керолін чекала початку весільної процесії і запитала у Клуні: "Звідки ви знаєте Гаррі і Меган?". На що отримала несподівану відповідь знаменитості: "А ми взагалі не знайомі",
– зазначається у виданні.

Рейчел Джонсон, сестра Бориса Джонсона розповіла про те, що такі зіркові гості як Опра Вінфрі, Вікторія та Девід Бекхеми, Джеймс Корден також не спілкувались раніше з Меган Маркл та принцом Гаррі. А от Серена Вільямс та її чоловік Алексіс Оганян близько спілкувалися з новоспеченим подружжям.

Незважаючи на всі заяви, Джордж Клуні став одною з зірок весілля. Він танцював з Кейт Міддлтон та Меган Маркл, а після церемонії обидва подружжя значно зблизились. Клуні навіть двічі запрошували Меган та Гаррі до свого особняка. А ще через деякий час пари разом відпочивали в Італії.