Лише два місяці тому завершилась судова справа Джонні Деппа проти таблоїда The Sun. Верховний суд Лондона визнав голлівудського актора винним у побиттях колишньої дружини Ембер Герд та зобов'язав виплатити 840 тисяч доларів на користь видання без права на апеляцію. Проте екскохана вирішила завдавати зірці нового удару та оголосила про його зради з колегами-акторками. Про це інформує Vulture.

До теми Джонні Деппу відмовили в апеляції: тепер він має виплатити 840 тисяч доларів

Річ у тому, що Джонні Депп подав у суд на Ембер Герд за те, що вона зіпсувала його репутацію та кінокар'єру, і вимагає 50 мільйонів доларів за всі збитки. Однак вона оприлюднила нові скандальні факти про стосунки з актором.

Зірка "Аквамена" запевняє, що Депп зраджував їй з Анджеліною Джолі, Кірою Найтлі та Маріон Котіяр. Тепер позивачу доведеться передати до суду "всі комунікації" з цими трьома акторами. Справа буде розглянута в січні 2021 року.

Варто додати, що цих зірок можуть притягнути до суду, однак експерти впевнені, що вони не стануть свідчити в суді. Нагадаємо, Джонні Депп працював з Анджеліною Джолі над стрічкою "Турист" 2010 року, з Маріон Котіяр – над фільмом "Джонні Д." 2009 року, а з Кірою Найтлі знімався у "Піратах Карибського моря".

Джонні Депп з Анджеліною Джолі
Джонні Депп з Анджеліною Джолі / Кадр з фільму "Турист"