У вересні цього року одна з найкрасивіших пар Голлівуду Джіджі Хадід та Зейн Малік вперше стали батьками. Однак модель зі світовим ім'ям не надто охоче виставляє особисте життя на публіку, тому фото з бойфрендом та з крихітною донечкою з'являються в інстаграм-профілі зірки вкрай рідко. Проте вона все ж наважилась показати, як з коханим чекала на появу дівчинки.

Цікаво Джіджі Хадід знову показала донечку: зворушливе фото

Рідкісне фото Джіджі Хадід з Зейном Маліком

Схоже, досвід привселюдних стосунків навчив закоханих тримати потаємне подалі від преси. Тепер приватне життя вони не виставляють на публіку. Проте молода матуся Джіджі Хадід не втрималась і все ж поділилась чуттєвими світлинами з Зейном Маліком, зробленими за місяць до появи на світ первістка.

На фото знаменитість постала з величезним животом на терасі розкішного заміського маєтку. Стан при надії вона підкреслила обтислою сукнею в рубчик білого кольору. Без макіяжу та з високим пучком на голові модель ефектно позувала на камеру.

Для сімейного архіву Джіджі Хадід та Зейн Малік вирішили сфотографуватися разом. Співак пригорнувся до коханої, обпершись на округлий живіт. Він спрямував проникливий погляд на Джіджі Хадід, а вона не тямила себе від щастя та щиро усміхалась.

"Серпень, чекаємо на нашу дівчинку", – написала модель.


Джіджі Хадід та Зейн Малік / Instagram / @gigihadid


Вагітна Джіджі Хадід / Instagram / @gigihadid


Вагітна Джіджі Хадід / Instagram / @gigihadid