Внаслідок цього чоловік довго лікувався. Втім, зрештою медики прийшли до висновку, що ампутація – єдиний вихід.

Вас також може зацікавити Не захотів дитини: Брітні Спірс заявила, що Джастін Тімберлейк змусив її зробити аборт

Батькові Брітні Спірс ампутували ногу

Джеймі був госпіталізований на тривалий час до лікарні через серйозну інфекцію ноги. Попри п'ять операцій у спробі контролювати інфекцію, медичні працівники зрештою дійшли висновку, що ампутація була єдиним правильним рішенням.

У Джеймі була сильна інфекція однієї з ніг, через яку він потрапив до лікарні на кілька тижнів. Йому було проведено п'ять невдалих операцій зі стримування інфекції, і лікарі вирішили, що єдиним виходом є ампутація,
– повідомило джерело з близького оточення чоловіка.

Джеймі Спірс після операції почувається не дуже добре, але поступово починає одужувати.

Що відомо про батька Брітні Спірс

  • Джеймі Спірс народився 4 липня 1952 року. Він був одним із керівників кар'єри виконавиці, а також виконавчим продюсером її перших альбомів.
  • У 2008 році, у зв'язку з серйозними проблемами Брітні з психічним здоров'ям, Джеймі Спірс отримав тимчасове опікунство над своєю дочкою. Чоловік продовжував бути опікуном Брітні впродовж багатьох років.
  • Однак у 2019 році він заявив про своє рішення відмовитися від посади постійного опікуна. Пізніше, у 2021 році, під тиском громадськості та фанів Брітні, суд розглянув питання її опіки й вирішив визначити нового опікуна. Контроль за фінансами знаменитості було передано професійному аудитору.
  • Співачка розповідала, що батько змушував її приймати надмірну дозу літію – препарату від біполярного розладу.
  • Крім того, він заборонив артистці знімати протизаплідну спіраль, тим самим запобігаючи будь-якій можливості вагітності.
  • Справа Брітні Спірс отримала широку увагу через рух "#FreeBritney", який виступає за припинення опіки над співачкою та захист її прав.