Ми підготували підбірку яскравих кінообразів Дженніфер у честь її дня народження.

Читайте також: Це мій вибір: Дженніфер Лоуренс різко прокоментувала реакцію суспільства на її відверту сукню

Зимова кістка (2010)

Дженніфер Лоуренс у 20 років зіграла дівчину на ім'я Рі, яка намагається врятувати свою сім'ю, яка загрузла в боргах через батька. Саме за цю роль Лоуренс отримала першу номінацію "Оскар".

Люди ікс (2011 – 2019)

Лоуренс зіграла Містик – одну з найсильніших мутантів всесвіту Марвел, яка може управляти країнами, адже за секунду перетворюється в їхнього ватажка.

Голодні ігри (2012 - 2015)

"Голодні ігри" зробили Лоуренс популярною серед мільйонів глядачів. Так, Дженніфер змогла завоювати весь світ. У серії фільмів вона перетворилася на Кітнісс Евердін – дівчину, яка бореться проти системи.

Читайте також: Дженніфер Лоуренс стала обличчям нового аромату Dior: перше фото

Серена (2014)

Знову на екрані дует Дженніфер Лоуренс і Бредлі Купера. Успішний лісопромисловець Джордж Пембертон одружується на прекрасній Серені, яка є красивою, розумною і володіє діловою хваткою. Цікаво, що ходили чутки, що коли режисер на постпродакшені спробував перекупити Лоуренс для переозвучки діалогу на один день, продюсери фільму "Голодні ігри" запросили ціну вище, ніж весь бюджет "Серени".

Пробудження (2016)

Фільм про любов двох землян – Дженніфер Лоуренс і Кріса Пратта, які випадково прокинулися під час польоту на іншу планету. За цю роль актриса отримала рекордну за свою кар'єру суму – 20 мільйонів доларів.