В одному із сексуальних образів зірка продемонструвала стрункі звабливі форми, які чудово підкреслювали її фігуру. Акторка обрала чорну сукню Versace із глибоким декольте та розрізом, а образ доповнили femme fatale чорні босоніжки.

Читайте також: Дженніфер Лоуренс з'явилася у відвертій сукні на прем'єрі фільму "Червоний горобець": фото


Дженніфер Лоуренс у сукні Versace

Але один з іноземних ресурсів "Jezebel" прокоментував вихід світської зірки неоднозначним і наче дотепним заголовком: "Будь ласка, дайте Дженніфер Лоуренс пальто". Все через те, що на спільному фото з іншими акторами, які стояли тепло одягнені, вона позувала лише у легкій сукні.

Лоуренс врешті обурилася на сторінці у Facebook, що її поява на вулиці у відвертій сукні викликала галас в пресі.

Ого. Я навіть не знаю, з чого почати з цією дискусією навколо "Дженніфер Лоуренс, одягла відверту сукню в холодну погоду". Це не просто надзвичайно смішно, я ще і вкрай ображена цим. Це плаття від Versace прекрасно, думаєте, я буду прикривати його пальто і шарфом? Я була зовні хвилин п'ять. Так я б стояла в цій сукні в заметі, тому що люблю модні речі і це мій вибір,
– заявила Лоуренс.

Вона додала, що це відвертий сексизм у медіа, які так надмірно звертають увагу на її зовнішній вигляд.

"Це сексизм. Все, що ви бачите на мені, – мій вибір. І якщо я хочу застудитися, то це теж мій вибір", – підсумувала зірка.

До слова, 27-річна Лоуренс відома ролями у франшизах "Голодні ігри" і "Люди Ікс". Вона також зіграла в картинах "Мама!", "Мій хлопець – псих" і "Пасажири".