За словами жінка, яка бажала залишитись невідомою, Джастін Бібер начебто зґвалтував її у 2014 році в готелі Four Seasons в Остіні. Інша жінка стверджує, що стала жертвою сексуального насильства у 2015 році.

До теми Зірка фільму "Винні зірки" Енсел Елгорт відреагував на звинувачення у зґвалтуванні

Реакція Джастіна Бібера

У свою чергу Джастін Бібер відповів на звинувачення з низкою доказів, що не був причетний до слів жінок. Щоправда, він прокоментував лише одне звинувачення 2014 року. Щодо подій у 2015-му, то західні ЗМІ додають, що і на це в нього є докази непричетності, просто він вирішив не оприлюднювати їх в мережі. Свою заяву чоловік Гейлі Бібер залишив на твіттер-сторінці.

Зазвичай я не виступаю зі зверненнями на подібні темии, оскільки всю кар'єру мав справу з випадковими звинуваченнями, але після розмови з дружиною і командою я вирішив висловитися з цього приводу. Чутки є чутками, але сексуальне насильство – це те, до чого я ставлюся серйозно. Я хотів висловитися відразу ж, але з поваги до великої кількості жертв, які щодня стикаються з цими проблемами, я хотів переконатися, що зібрав факти, перш ніж робити які-небудь заяви,
– пояснив Бібер.

Він зазначив, що події, у яких його звинувачують, за словами жінки стались 9 березня 2014 року в Остіні, штат Техас, в готелі Four Seasons. Але того дня його не було в цьому готелі, оскільки він з друзями та своєю ексдівчиною Селеною Гомес зупинились в інших апартаментах, а наступного дня вони перебрались у готель Westin. Щодо цього у нього є всі квитанції про бронювання. Бібер додав, що регіональний менеджер готелю Four Seasons також підтвердив, що він не був в готелі ні 9, ні 10 березня.

"… Я готовий підтвердити це ЗМІ, якщо буде потрібно. 10 березня Селена поїхала, а я залишився в готелі Westin, як це видно в квитанціях. Ми забронювали його на пару днів, щоб залишитися на шоу Def Jam, але я поїхав 11-го числа, щоб повернутися додому", – прокоментував Бібер.

У підсумку Джастін Бібер додав, що готовий співпрацювати зі ЗМІ та урядом, щоб довести свою невинність у злочинах, у яких його звинувачують.