Про це вона розповіла у себе в Facebook.

"Вже сьогодні! Вже сьогодні розпочнеться Євробачення, яке побачить весь світ.
Знаєте, вчора цілий день були прогони, репетиції, зйомки. Я знову згадала, що конкурс – це найскладніше емоціональне та фізичне навантаження, яке тільки можна уявити. І я дуже щаслива, що в мене є така команда, яка допомагає робити номери та показувати всьому світу, що в нас відбувається справжнє свято музики та шоу… Моя команда, яка говорила тоді і говорить зараз: "I Believe in U", – поділилась емоціями Джамала.

Також співачка наголосила, що глядачів Євробачення-2017 в Україні чекають музичні сюрпризи на її виступах, які можна буде побачити у першому півфіналі Євробачення-2017 починаючи з 22.00 години.

Нагадаємо, що співачці Джамалі 7 травня заборонили вийти на червону доріжку під час офіційного відкриття Євробачення-2017 у Києві.

Пізніше креативний директор Євробачення-2017 Сергій Проскурня пояснив, чому Джамала потрапила під заборону йти червоною доріжкою на церемонію відкриття.

Також повідомили, що переможниця Євробачення-2016 українська співачка Джамала не відкриє перший півфінал Євробачення-2017, як це було заплановано раніше.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017