Про це він розповів у коментарі ТСН.

За словами Сергія Проскурні, увесь сценарій церемонії відкриття міжнародного конкурсу затверджувався Європейською мовною спілкою.

Тож, згідно з канонами EBU, червоною доріжкою мають йти лише делегації країн-учасниць Євробачення-2017 і ведучі.

По факту: рух делегацій і їх послідовність затверджує EBU. Ми зробили свою пропозицію, і вона була базована на традиції "Євробачення": тільки учасники конкурсу та ведучі ідуть по доріжці,
– зазначив Проскурня.

Читайте також: Євробачення-2017: організатори назвали шалену ціну червоної доріжки

"Питання: чому на цій доріжці не було Селін Діон, Тото Кутуньйо. Вони теж могли претендувати на це, як зірки минулих років? Чому там не було Саші Рибака, чому не було Кончіти? Ці питання – риторичні. Чому Джамала мусила там бути? Я знаю, хто йому (продюсеру Джамали, – "24") обіцяв гелікоптер, але ця людина жодного стосунку до дирекції та креативної групи Євробачення не має", – пояснив супервайзер.

Як відомо, раніше продюсер переможниці Євробачення-2016 Джамали Ігор Тарнапольський повідомив, що співачку не пустили на червону доріжку. Крім того, вона виступала перед напівпорожнім залом.

Нагадаємо, 7 травня перед Маріїнським палацом у Києві відбулася церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Перший півфінал Євробачення-2017 стартує 9 травня о 22:00. Другий півфінал – в четвер, 11 травня о 22:00. А фінал – 13 травня.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017