Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, співачку Джамалу не пустили на червону доріжку. Крім того, вона виступала перед напівпорожнім залом.

"Джамалі заборонили йти на червону доріжку. Дивно, чи не так, що переможниці попереднього року, яка привезла "Євробачення" в Україну, забороняють там з'являтися" – почав продюсер.

Як пояснив режисер червоної доріжки в Україні, це ніби-то такий регламент конкурсу.

Джамала з продюсером. Фото: jetsetter.ua

Тарнапольський також розповів, що ні його бейдж, ні Джамали на вхідних турнікетах не працювали, а всій команді співачки видали мінімальний допуск.

Наприклад, продовжив продюсер, PR-директор не має доступу в прес-центр, лише зі спеціальним супроводжуючим.

Із запізненням у півгодини церемонію відкриття Євробачення вирішили почати, але повідомити про це людям в чергах за їжею і напоями ніхто не продумав, зазначив Тарнапольський.

Нагадаємо, 7 травня перед Маріїнським палацом у Києві відбулася церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Перший півфінал Євробачення-2017 стартує 9 травня о 22:00. Другий півфінал – в четвер, 11 травня о 22:00. А фінал – 13 травня.

До слова, у системі Рrozorro оприлюднили дані про закупівлі послуг трьох українських співачок Джамали, Руслани та Onuka у фінальній частині Євробачення-2017 на загальну суму в 1,58 мільйона гривень. Найдорожче обійдеться виступ Джамали. Вона отримає 986 тисяч гривень.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017