Фото і чуттєве привітання Джамала опублікувала в інстаграмі. Попри те, що рідних артистка тримає поза камерами і увагою 900-тисячної аудиторії, світлини з сімейного архіву все ж з'явились у мережі.

Читайте також У стильній сукні в горох: Джамала вразила ідеальним повсякденним образом – фото

"Дякую батькам, що в мене є сестра! Найбільший дар! Найкраща! З днем народження. Люблю", – з вдячністю і теплом написала Джамала.

Допис співачка доповнила спільними фото з сестрою Евеліною, а прихильники наголосили на їхній приголомшливій схожості. На одному з кадрів вони постали разом на зйомках програми "Голос країни", де Джамала була в ролі зіркового тренера. На іншому сестри позували під час відпочинку. Артистка також показала, як іменинниця запалювала на її весіллі три роки тому.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Варто зазначити, що старша сестра Джамали разом з чоловіком і двома доньками живе в Туреччині. Тому з родиною вона бачиться дуже рідко. Додамо, що Евеліна також пов'язала своє життя з музикою. Вона працює вчителькою в школі мистецтв у місті Стамбул, яку заснувала сама. Освіту вона здобула в Національній музичній академії України імені Чайковського, як і знаменита сестра.


Сестра Джамали святкує день народження / Фото Instagram / @evelinayucel