Джамала належить до тих знаменитих матусь, які з радістю діляться особливим періодом у житті – вагітністю. Проте після пологів виконавиця не часто радує шанувальників новими світлинами, а молодшого сина Селім-Гірая не поспішала показувати публіці. А от на узбережжі Середземного моря вона вирішила зробити декілька кадрів малюка та поділитися ними на особистому акаунті в інстаграмі.

Читайте також Джамала замилувала мережу кадрами з сімейного відпочинку в Туреччині: на що скаржиться зірка

Раніше Джамала поширювала кадри, де зображена із первістком Еміром-Рахманом та чоловіком Сеїт-Бекіром. Вона ділилася з фанатами зворушливими сімейними митями із довгоочікуваного відпочинку.

Тепер зіркова матуся і своїх інстаграм-сторіс поширила ніжне фото, де її коханий тримає на руках маленького сина Селім-Гірая. Знімок був зроблений у Мармарисі поруч із красивим деревом. Чоловік пригорнув до себе нащадка та щиро усміхається.

Та Джамала все ще не показала обличчя свого малюка. Ймовірно, вона зробить це після того, як Селім-Гірай підросте. На світлині він позує спиною до камери. Зазначимо, що первісток Емір-Рахман також не одразу постав перед армією прихильників своєї мами. Співачка довгий час приховувала його обличчя і не поспішала показувати величезній аудиторії.


Чоловік Джамали з молодшим сином / Instagram-Stories / @jamalajaaa