Після гучної 10-річної кар'єри у складі гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва розпочала сольний шлях та випустила першу пісню Gorit. Чоловік співачки Володимир Дантес також повернувся до музики після тривалої паузи та активно випускає нові хіти. Для програми "Зірковий шлях" він зізнався, чи варто чекати прихильникам на дует з дружиною.

До теми Розбиваєш серце: чоловік Наді Дорофєєвої прокоментував початок її сольної кар'єри

Дует Наді Дорофєєвої та Дантеса

Володимир Дантес зізнався, що за роки не сцені не мав дуетів з жодним із колег. Подібних колаборацій не пропонує ані він, ані інші артисти. Схоже, ідею заспівати дуетом чоловік обговорював лише з дружиною Надею Дорофєєвою. Тому, за його словами, "дует, напевно, буде колись".

Однак до подібних експериментів Дантес ставиться не надто охоче. Він наголошує, що парі подобається відокремлювати роботу від особистого життя. Проте, коли вони з коханою все ж наважаться заспівати разом, публіка буде вражена "солодкістю" спільного хіта подружжя.

Нам так класно не змішувати роботу з особистим життям. Ми всюди й так разом. Ми дуже публічні, і ще й співати разом – мені здається, це буде найсолодша пісня у світі, а я не хочу, щоб ваші дупки злиплися,
– заявив Володимир Дантес.

Нагадаємо, що артист підтримує всі починання зіркової дружини та привселюдно захоплюється її успіхами. Він неодноразово називав Надю Дорофєєву головним мотиватором у своєму житті, тому, можливо, саме співачка надихне чоловіка на творчий дует.