Після 10-річної кар'єри в складі гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва вирішила запустити сольний проєкт DOROFEEVA. З нагоди виходу першого хіта Gorit вона влаштувала гучну домашню вечірку, на яку запросила Монатіка, Віру Брежнєву, Потапа та Ірину Горову. Проте починання співачки підтримують не лише зіркові колеги, а й чоловік Володимир Дантес. В інстаграм-профілі він висловився про новий кар'єрний етап коханої.

До теми З Монатіком і Брежнєвою: Надя Дорофєєва влаштувала вечірку з нагоди виходу першого сольного хіта

Артист наголосив, що Надя Дорофєєва з нетерпінням чекала на вихід першого сольного хіта, тому у вечір прем'єри зірку переповнювали емоції. Сам же чоловік шалено пишається успіхами красуні-дружини та завжди надихається нею.

Надя мій найголовніший мотиватор в житті. Так, як вона працює, не працює ніхто. Вона горить музикою, сценою, людьми! Це її особистий наркотик. Зі стартом твоєї кар'єри! Ти гідна всіх оплесків світу! Я щасливий бути завжди поруч з тобою,
– зворушив зізнанням Дантес.

Такі слова розчулили Надю Дорофєєву. "Вово, ну що ж ти мені розбиваєш серце. Спасибі тобі. Люблю", – написала в коментарях співачка.

Кліп на першу сольну пісню Наді Дорофєєвої Gorit дивіться тут.