Один з найпопулярніших молодіжних гуртів України "Время и Стекло" розпався на піку кар'єри. Однак його учасники Позитив (справжнє ім'я – Олексій Завгородній) та Надя Дорофєєва не йдуть зі сцени, а працюють над власними проєктами. Якщо артист вже давно займається музикою в складі колективу Mozgi, то виконавиця лише в четвер, 19 листопада, грандіозно заявила про старт сольної кар'єри. Вихід першого хіта DOROFEEVA відсвяткувала вечіркою, яку для зіркових друзів влаштувала вдома. Про це пише JetSetter.

Важливо! Надя Дорофеєва презентувала першу сольну пісню та кліп: гаряче відео

Вечірка Наді Дорофєєвої з нагоди виходу першого сольного хіта

Так, подружжя Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса зібрало близьких у власному розкішному заміському маєтку. На вечірку, стилізовану до кліпу на хіт Gorit, пара запросила Потапа, який спільно з артисткою працював над текстом пісні, Ірину Горову, яка залишається продюсеркою зірки, та знаменитих колег і найкращих друзів у шоу-бізнесі – Монатіка та Віру Брежнєву та інших. Разом з DOROFEEVA вони розділили захват від довгоочікуваної прем'єри. Проте захід не був приватним, адже його транслювали в соцмережах зірки, тому гості постійно перебували під прицілом камер.

Варто додати, що в прямому ефірі зірку привітали колеги Позитив, який не з'явився на вечірці особисто, Іван Дорн та російський репер Мот з дружиною.

Шалено щаслива розділити з вами цей момент – запуск мого сольного проєкту DOROFEEVA. Перший крок, до якого мене вів довгий шлях. Вдячна кожному, хто розділив ці перші емоції зі мною. З такою підтримкою, яку я від вас відчуваю, стартувати не страшно,
– зізналась співачка.

Для важливого вечора Надя Дорофєєва підібрала зухвалий образ. На ній короткий чорний топ з оголеними плечима і принтом та обтислі шкіряні штани з високою талією. Вона поєднала look з численними сережками і ланцюжком на шиї, а волосся зібрала у два хвости, додавши пасма шоколадного відтінку.


Надя Дорофєєва на вечірці / Фото JetSetter

Фото та відео з вечірки Наді Дорофєєвої


Вечірка Наді Дорофєєвої / Фото JetSetter


Вечірка Наді Дорофєєвої / Фото JetSetter


Вечірка Наді Дорофєєвої / Фото JetSetter


Вечірка Наді Дорофєєвої / Фото JetSetter