24-річна артистка разом зі своїм коханим Анваром Хадідом, який є рідним братом знаменитих сестер-моделей Джіджі та Белли Хадід, відправилась на відпочинок на острів Сент-Люсія. Він розташований у східній частині Карибського моря, тому парі не довелось далеко летіти від США в умовах пандемії коронавірусу.

До слова Куди можуть полетіти українці у відпустку: список країн

Після кількох місяців перебування у "чотирьох стін" пара нарешті вибралась у райський куточок, щоб позасмагати та набратись вражень. Пара подорожує островом та насолоджується компанією одне одного.

Для перегляду усіх фотографій гортайте праворуч:

Але фотографії, які з'явились на інстаграм-сторінці Дуа Ліпи, не на жарт розбурхали мережу, адже на них вона продемонструвала усі свої принади. Виконавиця одягнула на пляж роздільні купальники маленького розміру, які ледь приховували її груди та інтимну зону.

Для перегляду усіх фотографій гортайте праворуч:

Лише на знімках можна побачити, що вона змінила 5 купальників – чорного, салатового, фіолетового та червоного кольорів, а також один у трьох кольорах, але насправді їх може бути набагато більше. Вони підкреслили спокусливі форми зірки, вигідно виділяючи її пружні груди, сідниці та сталевий прес.

Для перегляду усіх фотографій гортайте праворуч: