Як пише Page Six з посиланням на друковане видання The New York Post, колишня пара підписала угоду про розірвання шлюбу, яка, за попередніми оцінками, коштуватиме Вайнштейну від 15 до 20 мільйонів доларів.

Читайте також: Жорстокий Голлівуд: найгучніші секс-скандали 2017 року

За шлюбним контрактом Вайнштейн повинен був виплатити Чепман 300 тисяч доларів за перші 10 років шлюбу в разі розлучення, а за наступний щороку – 400 тисяч доларів. Також Чапман отримає відсоток від вартості таунхауса West Village, який оцінюється в 15 мільйонів доларів, і будинок на пляжі Hamptons вартістю в 12 мільйонів доларів.


Харві Вайнштейн і його колишня дружина Джорджина Чапман

65-річний Вайнштейн і Чапман одружилися в 2007 році, у них двоє дітей: семирічна Індіа Перл і чотирирічний Дешіелл Макс Роберт. Після звинувачення в сексуальних домаганнях Джорджина Чапман подала на розлучення після десяти років шлюбу. У своїй заяві Чампан також попросила не залучати до скандалу їхніх спільних дітей.

Нагадаємо, на початку жовтня 2017 року газета The New York Times опублікувала розслідування про сексуальні домагання Вайнштейна щодо актрис і підлеглих, які, за даними видання, тривали протягом кількох десятків років.

Актриси Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Кара Делевінь, Азія Ардженто, Ешлі Джадд, Роуз Макгоун, Люсія Стіллер, Міра Сорвіно, Розана Аркетт заявили про те, що знали або самі зіткнулися з сексуальними домаганнями з боку Вайнштейна. За даними CNN, число жінок, які звинувачують продюсера в домаганнях, досягло 40.

Розслідування у зв'язку зі звинуваченнями проти Вайнштейна проводить поліція в США і Великобританії. Поліція Нью-Йорка готує ордер на арешт продюсера за звинуваченням у подвійному зґвалтуванні.