З українською нотаріусинею Христинею Горняк стався неприємний інцидент 20 листопада. Дружина Володимира Остапчука потрапила в ДТП на автівці, яку їй подарував шоумен. Про це жінка розповіла на своїй сторінці в інстаграмі.

До слова Хоче забрати дітей: Олена Войченко заявила, що Володимир Остапчук подав позов до суду

За словами Христини Горняк, нічого страшного не сталося, але її вечір був зіпсований. Нотаріусиня повідомила, що вона їхала позаду автівки, що почала різко гальмувати. Христина теж намагалась гальмувати, але, все ж, не змогла уникнути зіткнення.


Автівка Христини Горняк / Instagram-Srories / @kristygor

Дружина шоумена переконана, що винні обоє, але власник авто, що їхав попереду, заявив, що винна Христина, через те, що розбила йому бампер. Натомість Горняк впевнена, що він просто хотів заробити грошей, оскільки машина вже була пошкоджена давно, а про це свідчить іржа ззаду авто.


Автівка, що їхала попереду Христини / Instagram-Srories / @kristygor

Через певний час прибула поліція, нотаріусиня зазначила, що вона була дуже уважна та привітна. Але обом водіям виписали штраф через прострочений страховий поліс.

За словами жінки, найстрашніше було повідомляти про ДТП Володимиру Остапчуку. Він спершу подумав, що вона розбила пів машини, але після пояснень Христини все вирішилось і чоловік сказав, що кохана не винна.