Новими кадрами Ліліана Яма поділилася у своєму інстаграмі та розповіла, що для неї означає бути жінкою та яку роль жінка відіграє у житті чоловіка.

Читайте також Влад Яма вперше показав свій будинок: де хореограф мешкає з дружиною та сином – відео

«На мою думку, жінка – це крила чоловіка. Від її настрою багато в чому залежить загальна атмосфера у сім’ї. Я не можу сказати, що роблю щось навмисно в нашій родині, користуючись якимись правилами з книжок. Все відбувається на рівні відчуттів та інтуїтивно,
– зазначила Ліліана Яма.

За словами жінки, дуже важливо підтримувати свого чоловіка та вірити в нього всім серцем. Інколи навіть більше, ніж він сам. Ліліана стверджує, що наша віра та підтримка – активні стимулятори розвитку та досягнення успіху для рідної половинки, а любов надихає.

Образ Ліліани та Влада Ями

Під таким дописом Ліліана Яма опублікувала стильні кадри на березі моря. Жінка позувала у короткій обтислій сукні до колін, яка чудово підкреслювала її фігуру. Своє довге розкішне волосся вона розпустила та прикрасила аксесуаром, який їй неабияк личить.

На обличчі зробила яскравий макіяж у темних відтінках, губи нафарбувала матовою коричневою помадою. Такий look Ліліана довершила стильними чобітьми на масивній підошві.

Влад Яма постав у чорній футболці, світлих джинсах з розрізами на колінах та чорних черевиках. Закохані обрали декілька поз та виглядали на кадрах дуже гармонійно.


Зіркове подружжя знялося у неймовірній фотосесії


Зіркове подружжя знялося у неймовірній фотосесії