Публікацію дружина хореографа опублікувала у своєму інстаграмі. У дописі жінка розповіла, які кольори краще обрати для святкування Нового року та де зустріти прийдешній 2021 рік.

Читайте також Посеред пустелі в Дубаї: Влад Яма зачарував мережу романтичним фото з дружиною

"2021 рік буде роком Білого Металевого Бика. Бик володіє такими якостями, як рішучість, твердість і працьовитість. Сподіваємось, що ці якості передадуться і нам у цьому році. Вочевидь, що головний колір року – білий. А також всі його спокійні та класичні відтінки. Чорний та спокійні кольори теж в пріоритеті", – написала Ліліана.

Ліліана Яма зазначила, що зустрічати рік Бика найкраще вдома, в колі рідних і коханих людей. На її думку, образ має бути водночас зручним та яскравим. І найголовніше – універсальним. Так, щоб можна було його вдягнути ще.

Я досить практична у цьому питанні. Люблю такі бюстьє, як на фото. В мене їх багато, різних кольорів. Їх легко поєднувати з різним одягом і вони завжди додають яскравий акцент до будь-якого образу,
– написала Ліліана.

Образ Ліліани Ями

До цієї публікації дружина зіркового хореографа прикріпила кадр з фотосесії, на якому виглядає дивовижно. Жінка позує у короткому велюровому топі, який оздоблений подвійними бретелями з кристалами. Спокусливості образу додавали штани кльош, які вдало виділяли прес Ліліани.


Ліліана Яма демонструє ефектний образ на Новий рік / Instagram / @liliya_yama

Особливу увагу Ліліана приділила своєму зовнішньому вигляду. Вона вразила розкішним макіяжем з акцентом на очах та довгим волоссям, яке вирішила залишити прямим. Ліліана позувала поруч з розкішною святковою ялинкою, яка повністю була прикрашена білими та срібними кулями та жовтими гірляндами.


Ліліана Яма демонструє ефектний образ на Новий рік / Instagram / @liliya_yama

Новий кадр прихильники, як завжди, сприйняли радісно та написали компліменти та своє захоплення Ліліаною.

"Красунечка", "Чарівна зовні та всередині", "Дуже гарна", "Неймовірна", "Ви – чарівна. На вас дивитися одне задоволення", "Настільки гармонійно поєднані зовнішня та внутрішня краса", – написали прихильники.


Ліліана Яма демонструє ефектний образ на Новий рік / Instagram / @liliya_yama