Влад Яма

Могилевська, Бабкін, Нікітюк: українські зірки зворушили привітаннями до Дня матері
9 трав
16:24
Традиційно в другу неділю травня в Україні відзначають одне з найзворушливіших свят – День матері. 9 травня соціальні мережі українських зірок наповнилися милими сімейними фото та чуттєвими зізнаннями. Найяскравіші з них дивіться в підбірці Showbiz 24.
Влад Яма поїхав до батьків у Запоріжжя та поділився рідкісним фото з татом і сином
29 бер
16:38
Суддя "Танців з зірками" Влад Яма живе в Києві з дружиною Ліліаною і сином Леоном, а його рідні мешкають в Запоріжжі. На вихідних танцівник навідав батьків і встиг сфотографувати дідуся з онуком.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.