Надя Дорофєєва презентувала кліп напередодні річниці Майдану. Здебільшого, це і стало причиною скандалу, який виник навколо ролику. Користувачі мережі активно коментували допис виконавиці на особистій сторінці в інстаграмі, де вона показала фрагмент з алеї Героїв Небесної Сотні. Тепер артистка видалила публікацію. Про це Сергій Стерненко написав у своєму фейсбуці.

До теми Танці на кістках Небесної Сотні: у мережі розкритикували новий кліп Дорофєєвої

Раніше активіст поширив публікацію, де зазначив, що "любителька гастролювати в Російській Федерації та співати на весіллі пасинка Медведчука" потанцювала у своєму новому кліпі якраз на тому місці, де 7 років тому розстріляли Небесну Сотню. Стерненко наголосив, що це не схоже на випадковість, а є цілеспрямованим паплюженням пам'яті напередодні річниці Майдану.

Дорофєєва видалила скандальний допис

Артистка отримала величезну кількість негативних коментарів, після чого видалила скандальний ролик. Проте й це не залишилося без уваги.

"Співачка Надя Дорофєєва, яка в останньому кліпі трясла сідницями на місці, де вбивали Небесну Сотню, повидаляла дописи з інстаграму з цією сценою. Під цими публікаціями сотні українців писали коментарі зі своїм обуренням, а Оля Полякова, Джамала та російські зірки вітали Дорофєєву. Гадаю, Наді варто нагадати, що ми все пам'ятаємо. І примітивне видалення дописів – не вихід. У США Бейонсе після того, як покрутила задом на фоні кадрів з катастрофою шаттла "Челенджер", отримала шквал критики. І потім вибачилась та змінила кліп. Дорофєєва ж мовчить, наче нічого й не сталось", – написав у фейсбуці Сергій Стерненко.

Він закликав запитати артистку, чому вона так вчинила, зауваживши, що коментарі публікацій у неї відкриті. Сергій залишив посилання на інстаграм-сторінку Дорофєєвої і наголосив, якщо коментарів буде багато, вона не зможе не відреагувати.