Прем'єра кліпу артистки відбулася напередодні сьомої річниці Революції Гідності на її офіційному ютуб-каналі. Дорофєєва зняла ролик на пішохідному мосту Алеї Героїв Небесної Сотні. Користувачі мережі побачили в такому відео зневагу до загиблих на Майдані.

До теми Надя Дорофеєва презентувала першу сольну пісню та кліп: гаряче відео

На особистій сторінці в інстаграмі співачка опублікувала частину кліпу, де танцює на тлі банера зі своїм псевдонімом. Полотно розтягнули на пішохідному мосту на вулиці Інститутській. Саме там у 2013-2014 роках відбувалися трагічні події, саме там поклали свої життя Герої Небесної Сотні. Традиційно на цьому мості вивішують плакати з іменами загиблих та репресованих українців, проте на відео їх не видно.

Реакція соцмереж на кліп Дорофєєвої

За два дні короткий ролик переглянули понад мільйон разів. Колеги Наді Дорофєєвої привітали її з дебютним треком, проте кліп викликав негативні емоції у багатьох підписників Дорофєєвої. Зйомки цього кліпу на Інститутській люди назвали "танцями на кістках Небесної Сотні напередодні річниці Майдану".

У коментарях слова привітання залишили Джамала, Даша Астаф'єва, Jerry Heil, Оля Полякова, Женя Кот та інші зірки укаїнського шоу-бізнесу.

Надя Дорофєєва
Колеги Наді Дорофєєвої привітали її з першим сольним треком / скріншот / Іnstagram / @nadyadorofeeva

Інші користувачі мережі також активно коментують допис і не приховують свого невдоволення. Вони зазначають, що це зневага до тих людей, які загинули 7 років тому на Майдані.

  • Танці на кістках розстріляних в 2014 році.
  • На Алеї Небесної Сотні…
  • Цинічна ватниця. Кращого місця напередодні річниці Майдану не було в Києві?
  • Танці на кістках Небесної Сотні напередодні річниці Майдану. Браво, чую звук пробитого дна. Шкода, що такі люди ще є в нашій країні.
  • Кращої локації для кліпу в Києві, ніж Інститутська, де Небесну Сотню вбили, немає?! Дно повне...
  • Наскільки треба бути цинічною, щоб випускати таке за день до річниці Революції Гідності?

Надя Дорофєєва
Реакція соцмереж на новий кліп Дорофєєвої / скріншот / Іnstagram / @nadyadorofeeva

Надя Дорофєєва
Реакція соцмереж на новий кліп Дорофєєвої / скріншот / Іnstagram / @nadyadorofeeva

Наразі сама артистка жодним чином не відреагувала на такі коментарі.