Зокрема, він допомагає позбутися шкідників, які можуть погубити квіти, та дезінфікує землю. Крім того, знищує плісняву, яка час від часу збирається на вазонах. Далі читайте детальніше про користь часнику для кімнатних рослин.

Теж цікаво Використовуйте майонез у догляді за кімнатними рослинами, щоб позбутися поширеної проблеми

Як використовувати часник у догляді за рослинами

У догляді за кімнатними рослинами часник можна використовувати по-різному. Якщо ви хочете позбутися шкідників, то полийте вазони часниковою водою. Підготуйте один маленький зубчик та натріть його на дрібній терці. Далі додайте часник у місткість, яка наповнена 1 літром води. Настій необхідно перемішати, настояти протягом доби та процідити. Після цього ним можна поливати рослини.

Якщо ви хочете позбутися нальоту або продезінфікувати ґрунт, то тут підійде інший спосіб, простіший. Зубчик часнику розріжте на 5-6 частин. Потім гарно закопайте його у вазон – десь на глибину 2 сантиметри. Дістати часник із землі потрібно, як пройде 5-6 днів, інакше вона почне гнити.

Ще декілька порад по догляду за рослинами

  • Кімнатні рослини не варто поливати водою з-під крана, яка містить хлор та інші шкідливі компоненти. Вони можуть погубити вазони. Краще використовуйте талу воду. Адже вона менш небезпечна для квітів.
  • Вазони краще поливати вранці, а не ввечері. Так рослини встигнуть насититися водою до ночі. Однак влітку експерти радять вечірній полив. Тоді волога не зможе затриматися у землі та не запустить процес гниття.
  • Взимку рослини потрібно тримати в приміщенні, куди потрапляє більше світла. Адже в цей період сонце світить менше. Також не забувайте провітрювати кімнату. Однак слідкуйте за тим, щоб не було протягів.