Остап та Дмитро Ступки в інтерв'ю для програми "Світське життя" розповіли про правнучку легендарного українського актора Богдана Ступки. Дівчинці, яку на честь прадідуся назвали Богданою, зараз лише три роки. Однак крихітка не боїться камер та почувається впевнено на публіці, тому часто з'являлась з батьками на світських заходах.

Читайте також Ольга Сумська оголосила ім'я онука та розповіла, на кого схожий малюк

Дмитро Ступка поділився, що Богданка росте артистичною дівчинкою та шанує свою родину, адже за будь-якої зручної нагоди оголошує не лише ім'я, а й прізвище.

Дуже артистична! І коли в неї хтось запитує на заходах, або коли приїжджаємо в гості, як її звати, мама навчила, і вона відповідає – Богдана Ступка. Я гадаю, що ці гени й у неї є сто відсотків,
– розповів батько.

Поки про акторську кар'єру Богданки Ступки говорити зарано. Проте дівчинка активно наслідує татка та дідуся, тому вміє вклонятися, голосно співати та любить привертати до себе увагу.

Нагадаємо, з коханою Поліною Логуновою Дмитро Ступка уклав шлюб у травні 2016 року після однорічного роману. Подружніми обітницями закохані обмінялися в будівлі столичного театру "Сузір'я", а пишне весілля зіграли в липні. У квітні 2017 року в пари народилась донька Богданка, яку батьки не приховують від громадськості та показують в соцмережах.