У зв'язку з послабленням карантинних обмежень кілька тижнів тому 54-річна Ольга Сумська навідалась у Москву, аби вперше побачити онука – другу дитину доньки Антоніни Паперної, яка розвиває акторську кар'єру в Росії. Для програми "Світське життя" зірка нарешті привідкрила завісу таємничості та розповіла про нащадка, якого батьки приховують від камер і шанувальників.

Це цікаво У чорному пальті: Ольга Сумська показала елегантний образ – фото

Ольга Сумська оголосила ім'я онука

Лише за місяць після пологів доньки Антоніни зірка "Роксолани" наважилась розсекретити, що стала бабусею онука. Вона зізналась, що хлопчик був довгожданим, адже в родині "суцільний матріархат". Додамо, що сама Сумська народила двох доньок – Антоніну та молодшу Ганну, а первістком старшої доньки стала дівчинка Єва.

Тоді акторка не стала оприлюднювати ім'я малюка, пояснюючи це тим, що батьки досі не визначились. Проте в останньому інтерв'ю ненароком проронила, що Антоніна та Володимир назвали сина Данилом.

"Ти дивишся на це янголя і думаєш: "Нарешті, господь подарував хлопчика". Все склалося, як бажалося", – зауважила артистка.

На кого схожий онук Ольги Сумської

Якщо раніше бабуся бачила нащадка лише за допомогою відеозв'язку, то нещодавно мала змогу потримати 7-місячного хлопчика на руках. Ольга Сумська зізналась, що Данило схожий як на маму, так і на тата, адже самі Антоніна та Володимир мають спільні риси.

Хлопчик схожий на них обох. І Євочка, і Данило схожі на своїх батьків, тим більше, що Тоня і Володимир самі схожі між собою,
– наголосила зірка.